Kuvvetli Soğuklar ve Yoğun Kar Yagışları Geliyor

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • arkadaşlar olmuyor böyle ama bursayı soruyoruz bi açıklama yapın bilgili kişiler lütfen bir açıklama yapsın bursa ile ilgili neymiş be istanbul bursada 10 santimcik kar var gece çokmu yoğun kar var

• Arkadaslar sakarya da sabahtan beri kar hic durmadi suan da yogun olarak devam etmekte.bu gece sanirim baya bir ortu olacak yarin resimleri paylasacam sizlerle.

• Meteoroloji Sakarya için uyarı vermiş. Rekor geliyor , rekor.

Kocaeli, Sakarya, Düzce, Zonguldak ve Bartın' da yoğun kar yağışı!

Başlama-Bitiş Zamanı
    06.01.2015 16:10 / 08.01.2015 19:00

Beklenen Meteorolojik Hadise
    Kar Yağışı

Hadisenin Şiddeti
    Yoğun Kar

GENEL DURUM

Yurdun kuzeybatı kesimlerinde karla karışık yağmur şeklinde olan yağışların bu akşam saatlerinden itibaren Kocaeli, Sakarya, Düzce, Zonguldak ve Bartın çevrelerinde kuzey yönlerden kuvvetli rüzgarlarla birlikte yoğun kar yağışı (20 cm üzeri) şeklinde 08.01.2015 Perşembe günü akşam saatlerine kadar devam etmesi beklenmektedir.

• Beykoz'un kuzey kesiminde kar yaklaşık 20 dakikadır durmadan yağıyor.Böyle devam ederse örtü göreceğiz diye düşünüyorum yavaş yavaş :)

• şu saat oldu yazılanları okudum okudum okudum adamlara ne kadar haksızlık yaptığınızı gördüm öncelikle bu arkadaşlarımız bu işi amatörce tek kuruş kabul etmeden siteye zorla davet etmeden tamamıyla bizlere hizmet verebilmek bazı şeyleri paylaşarak bilmemizi sağlamak tek amaçları evet sabırsısız bende öyleyim anadoluyakası doğusundayım kurtköydeyim beklentimi anlatmama gerek bile yok o kadar yüksek fakat bakıyorum hakkatende daha sistem adam akıllı girmedi sıcaklık anca düşüyor -12 geldi geliyor sonrası malum -16 lar gelecek aslında işin tek püf noktası var ben bunu yakaladım sistem o kadar geç giriyorki aramızda zonguldaktan bize kar yokmu diyenler oldu orası da sistemin en fazla kaymağını yiyeceği il değilmiydi onun beklentileri daha fazla abartmak istemem ama 1 mt yakın kar bekliyorlar alabilirlerde tabikide ihtimal dahilinde ordada birşey yok artık istanbulun kar yağışını akşamdan sonra kusma vaktidir hemde ne kusma gözlerinize bile inanamayacağımız hadiseler olabilir hayırlısıyla sağa sola sataşacağımıza kardeşce bu sistemi güzelliğiyle yaşamak teşekkürederim havaforum ailesine sabırlı davrandıkları için de sağolup var olsunlar çok konuştum ya dilime vurdu valla allaha emanet olun saygılarımla uyuma istanbul bu akşam gece shov var..............................

• şu saat oldu yazılanları okudum okudum okudum adamlara ne kadar haksızlık yaptığınızı gördüm öncelikle bu arkadaşlarımız bu işi amatörce tek kuruş kabul etmeden siteye zorla davet etmeden tamamıyla bizlere hizmet verebilmek bazı şeyleri paylaşarak bilmemizi sağlamak tek amaçları evet sabırsısız bende öyleyim anadoluyakası doğusundayım kurtköydeyim beklentimi anlatmama gerek bile yok o kadar yüksek fakat bakıyorum hakkatende daha sistem adam akıllı girmedi sıcaklık anca düşüyor -12 geldi geliyor sonrası malum -16 lar gelecek aslında işin tek püf noktası var ben bunu yakaladım sistem o kadar geç giriyorki aramızda zonguldaktan bize kar yokmu diyenler oldu orası da sistemin en fazla kaymağını yiyeceği il değilmiydi onun beklentileri daha fazla abartmak istemem ama 1 mt yakın kar bekliyorlar alabilirlerde tabikide ihtimal dahilinde ordada birşey yok artık istanbulun kar yağışını akşamdan sonra kusma vaktidir hemde ne kusma gözlerinize bile inanamayacağımız hadiseler olabilir hayırlısıyla sağa sola sataşacağımıza kardeşce bu sistemi güzelliğiyle yaşamak teşekkürederim havaforum ailesine sabırlı davrandıkları için de sağolup var olsunlar çok konuştum ya dilime vurdu valla allaha emanet olun saygılarımla uyuma istanbul bu akşam gece shov var..............................

bursadada yağcakmı