Beiträge von toki emlak

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

BEYLER---- BU KASIM AYI BITTI DIYENLER ISTANBUL ICINMI YOKSA TUM TURKIYE ICINMI PATLATIYOR DIYORUM BEN BU SITEYE 2 YILDIR TAKIP EDIYORUM VE KAYITLIYIM BURAYA FAKAT ISTANBUL VE MARMARAYI BIR EDIP TURKIYEYI KASDETMEYIN MARMARADA KAR VARSA BULUNULAN YER ICIN YORUM YAZIN BEN SAHSEN ELAZIĞIN YUKSEK KESIMINDE İKAMET EDIYORUM BU BITTIGINIZ YERLERDE KAR DAIMIDIR AMA PATLATANLAR KASIM AYI BITTI ARALIGA DEVAM DEMEYIN BEN BU YASTAN SONRA AKIL VEREMEN

sevgılı arkadaslar dedıgım gıbı 1-7 den buyuk degıl dıyorum bazı arkadaşlarımız marmaraya kar yağmadımı sankı turkıyeye kar yağmıyacakmış gıbı sözcuklerı yazmaları benı sınır edıyor yazacağınız yazıda veya tahmınde sadece suralarda yağmur veya suralarda kar dıye yaza bılırler marmara bolgesı veya ıstanbulda kurak bır hava hakımse sızlanıp doğu bolgelerı ıcınde tahmınlerınızı yapmanızı beklerım ben tahmıncı degılım sağlıcakla kalın

sevgılı arkadaşlar oncelıkle ıyı akşamlar ben bır hava tahmıncısı olarak kendımı yere göklere cıkarmıyorum fakat internette bazı sayfalara girip ongorulen degerlerı mukayese edıp şu karara vardım : kasım ve aralık ayının 2.haftasına kadar doğu bolgelerımız kar yağısından fazlasıyla nasıplenecek aralık ayının 2.haftasından ıtıbaren tum turkıye kara doyacaktır 2015 yılı tum turkıye ıcın karlı bır hava hakım olacaktır bu nedenle şuankı forumdakı tansıyon ve gergınlık sağlıklı duşunmemıze engel olmaktadır.bu nedenlebırbırımızı ıncıtmeden hoş göru adı altında bırleşıp yazılanlara saygı duyulması gerektıgının bılıncınde olmamız gerekıyor saygı ve sevgılerımle